Announcement

Collapse
No announcement yet.

Totul despre NBA

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

sweep. my house on it.

Comment

Cavs iau minim 1 meci.

Comment

Ce meci! Lebron 51-8-8, prelungiri si o gafa monumentala a lui JR...
        Cavs au avut meciul in manasi au fost incredibil de aproape sa produca o surpriza uriasa.

Comment

4-0 GSW, Cavs au fost cam rasuflati dupa primul meci. Oricum o rusine de echipa. Fara Lebron, in aceeasi formula, sezonul viitor nu au nici o sansa la playoff.

Se anunta o vara interesanta, cu Lebron, Paul George, Boggie liberi de contract si cu o gramada de alti jucatori buni in ultimul an de contract.

Comment

Called it!

lebron la lakers. Impreuna cu javale si lance.

Comment

Am modificat titlul sa discutam totul despre NBA aici.

Miscari interesante.

Lebron la Lakers - oarecum previzibil
              Boggie la GSW - daca revine in forma de dinainte de accidentare...doamne fereste o sa fie macel
              Paul George la OKC - cea mai mare supriza pana acum, mai ales ca a semnat pe 4 ani (3+1)
              Rondo la Lakers - aaa, shooters?

Comment

Ce se mai aude dupa primele partiide:

-Kawhi Leonard - excelent, cel mai bun jucator din Est, Toronto in general au echipa buna, eu ii vad peste Boston.

- Boston echipa buna, dar le lipseste un superstar de talia lui Kawhi, chiar daca au rezerve mai bune.

- 76ers sunt buni, dar le lipseste ceva, Embid si Simmons nu-mi par atat de compatibili cum cred unii.

In rest nu prea misca nimic in Est. Giannis are o echipa ciudata si daca nu trece la varianta in care sa-si dezvolte si o aruncare interesanta...nu cred ca poate sa care o echipa pana in finala.

In Vest e ca in Vestul Salbatic.

- Golden State sunt ultra--favoriti

De la GSW in jos lista e deschisa, Huston probabil pe locul 2, in rest sunt 7-8 echipe bune care pot fi foarte bine 3th seed sau in afara playoff-ului. Sunt foarte curios ce face Lakers, au o echipa foarte ciudata. Se vede ca sunt si multii nervi acolo, dovada sta paruiala de aseara.

Comment

Working...
                X