Announcement

Collapse
No announcement yet.

Crypto World - Discutii generale despre cryptocurrencies

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• https://www.sec.gov/rules/sro/cboebzx/2018/34-83792.pdf

Motivul scaderii. Se amana pentru 30 septembrie. Practic toata luna august o sa fie pe rosu.

Azazell, nu prea poti sa stai departe de ele😂. Am trait s-o vad si pe asta, omg ul a ajuns sub 5. Asta e, cand ma bucuram si eu ca am ajuns cu DCA ul sub 10 usd, practic tot pe acolo sunt. Acum 6 luni aveam DCA ul 22 usd si 1 omg era pe la 15/16...

Astia de la Omise nu mai au nimic de anuntat? Nu prea mai exista crestere pe el si de aia devine vulnerabil la scadere.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

• Originally posted by azazell86 View Post
      Tocmai am cumparat 24 OMG cu 500 RON - consider ca inca este un targ bun. Stau si acumulez discret - vedem unde ne duce drumul intr-un an-doi.
      Daca tot ai rabdare , nu mai bine astepti cand o sa poti lua intreaga ta cantitate de omg (>1000 ) cu 500 RON?

Tu pana acum tot timpul ai fost cu un pas in urma: Ziceai ca e un targ bun sa iei OMG si la 13.5 , la sub 10 , la sub 8 , la 6.8 , acum ...si la 5.2...
      Parerea mea clara e ca nici la cursul asta aproape de 5 NU MERITA LUAT! Doar ijn jos va merge in medie... Cat de curand o sa ne obisnuim cu omg-ul la 4 si ceva ...pe urma mai slab etc etc ...

Comment

• Tind sa te cred in momentul asta - bearmarket-ul de 8 luni numai in jos poate sa afecteze increderea oricui. Target-ul meu initial a fost atins, de acum voi mai face doar mici achizitii in momentul in care mai am mici sume de bani disponibile. Dar stii bine ca nu ma sperii si sunt pregatit sa-mi asum toata pierderea, suntem amandoi implacabili in hotararile noastre. Daca va fi cazul sa astept 1 an de acum ca sa se schimbe ciclul, voi astepta fara nici o problema. Mai ales ca intr-un an de acum prin Septembrie 2019 sunt sigur ca o sa avem o imagine foarte clara asupra proiectelor reale si care din ele sunt doar Vaporware (ex. Veritaseum)

Comment

• Macar daca ti-ai atins targetul de 1000 OMG , pt care ai fost de la inceput dispus sa mergi "pe tot sau nimic" , incearca sa te abtii macar sa nu mai iei si altii ( daca poti)

( pt ca eu cred ca doar in jos va merge media...deci numai in pierdere -in plus- ai mai fii ! )

( LE: Sa nu crezi ca-s hater..., chiar m-as bucura sa-mi dai peste nas... si sa vad o explozie MMAAAAREEE instantanee de care sa poti si profita ...Dar eu sincer nu cred sa mai existe ...Sa ajunga acum OMG de la 5 la un eventual 15-20 , ar trebui sa existe un efort f considerabil dar eu nu stiu daca e cineva dispus sa mai riste acum...)
          Last edited by doru_bm; 08-08-2018, 05:56 AM.

Comment

• Posibil pump la omisego.

Pare ceva activitate pe el. Stii ceva Azazell? Eu n-am aflat nimic, dar are o gramada de recuperat avand in vedere la cat a scazut.

Comment

• Posibil pump la omisego.

Pare ceva activitate pe el. Stii ceva Azazell? Eu n-am aflat nimic, dar are o gramada de recuperat avand in vedere la cat a scazut.

Hai cocos! Sus suus😂

Comment

• A scormonit cineva prin Repository la Omise Go de pe GitHub si a gasit 2 poze de Clienti in care erau inclusi SpaceX a lui Elon Musk si BurgerKing + au lansat in dimineata asta pe Reddit un update legat de progresul Plasma la care lucreaza ei de 1 an alaturi de Wallet SDK-ul lansat acum 2 luni. Conform milestone-urilor lor, in Q3 lanseaza Plasma MVP si in Q4 ar lansa DEX-ul (nu cred ca se va intampla asta prea curand) + Mainnet-ul Omise GO + Proof of Authority prin care doar OmiseGo vor avea acces la Stak-uire la tranzactiile de pe Blockchain-ul lor si orice profit primit va fi folosit ca sa arda permanent Token-uri de OMG cumparate.
                Prin aceasta ardere a token-urilor, numarul Total de Token-uri disponibile va scade, care o sa ridice automat cererea vs supply, prin care o sa ridice pretul deasemenea. Eu tin cont de lacomia oamenilor, asa ca in momentul in care PoA va fi lansat, majoritatea celor care detin Token-uri OMG vor refuza sa vanda si va fi un fel de Tug-of-War intre cererea celor de la Omise Go sa cumpere ca sa arda Token-uri vs. cei care detin token-uri OMG disponibile pentru vanzare - astfel o sa simtim primul BullRun serios pentru OmiseGO.
                Vedem Q4 se apropie - sper ca nu va fi OMG sub <1 USD pana atunci

Comment

• Un airdrop f bun. 500 trx. Puteti pune wallet de la binance
                  https://t.me/Tron_bounty_bot?start=NTY0OTE5ODM4

Comment

• 1100 OMG just saying plus ca am reusit sa-mi mai cobor din DCA mai mult. 20 OMG pe 300 RON. Intram acusica in Q4 - poate iese ceva din investitia mea de peste 1 an

Comment

• Salut , din ce cauza sunt scăderile astea ? Știe cineva vreun motiv ?

Comment

• Lumea se astepta la dropul asta. Asa a fost si anul trecut plus discutiile cu etf-ul. Rabdare, dupa septembrie incepem sa ne mai linistim pana in decembrie.

Comment

• Rabdare si tutun. Am trecut tot pe btc si asteptam caderi frumoase la altcoin. Unii zic 6000, altii 4000...

Sent from my phone using Tapatalk

Comment

• Exista suport serios la 6000 usd. N au mai asteptat pana la decizia cu etf urile ca sa nu i prinda cu chilotii n vine.

Comment

• . Double post
                              Last edited by TFF; 09-06-2018, 07:13 AM.

Comment

• Exista suport serios la 6000 usd. N au mai asteptat pana la decizia cu etf urile ca sa nu i prinda cu chilotii n vine.

Attached Files

Comment

Working...
                                X