Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sugestii si recomandari pentru imbunatatirea forumului

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Sugestii si recomandari pentru imbunatatirea forumului

Daca-mi permiteti, as deschide acest topic in ideea de a posta aici sugestiile pentru imbunatatirea si dezvoltarea forumului.
    Nu am gasit alt topic pe care sa pot spune ca poate nu ar fi rau ca soundnews.ro sa primeasca pe undeva un buton care sa trimita cititorii spre acest forum, mai ales ca forumul deja are link catre soundnews.
    In felul asta poate atragem si oamenii care citesc respectivele recenzii, oameni care poate au gasit soundnews cu google dar care nu pot gasi forumul prin aceeasi metoda.

Cam atat, deocamdata.

Foarte buna observatie, se rezolva

Comment

O idee pentru viitor ar fi o sectiune de publicitate cu un sistem de calificative simplu, pentru ca nu mai exista nimic de genul acesta.

Comment

Nu stiu daca o sa mai poata exista sectiune de Publicitate, avand in vedere noile reguli de protectie a datelor personale.

Comment

Pe viitor o să putem accesa forumul și de pe Tapatalk?

Comment

Trebuie o optiune de "mark all as read" atunci cand te uiti la new topics. Nu vreau sa citesc tot si nici nu vreau sa le mai vad acolo pe cele care nu sunt de interes pentru mine. CG si alte forumuri deja au/aveau asa ceva.

Comment

Rog si eu schimbarea nick name-ului din LR* in LR (a setat cineva minim 3 caractere la inregistrare) ca vreau sa am acelasi nickname ca si pe defunctul CG. Multumesc anticipat !

Comment

Până la urmă aici s-a mutat lumea sau mai e și în altă parte? Un backup cu forumul s-a mai făcut?

Comment

O parte sunt aici si o parte pe forum.computergamers.ro. Despre baza de date de pe CG, descarcata de nu mai stiu cine, nu se mai aude nimic . Este pacat ca s-au pierdut 19 ani de „istorie” si „evolutie” a IT-ului din Romania din cauza frustrarii unora...

Comment

Originally posted by LR* View Post
                    Rog si eu schimbarea nick name-ului din LR* in LR (a setat cineva minim 3 caractere la inregistrare) ca vreau sa am acelasi nickname ca si pe defunctul CG. Multumesc anticipat !
                    Gata s-a rezolvat

Comment

• LR
                      LR commented
                      Editing a comment
                      Multumesc mult!

Originally posted by Alex View Post
                    Incercam sa facem si asta cat mai repede.

Comment

Originally posted by Alex View Post
                      Din cate am inteles e gata si Tapatalk, eventual poti sa faci un test sa vezi cum merge

Comment

• Alex
                        Alex commented
                        Editing a comment
                        Merge foarte bine. Mulțumim!

Merge ok tapatalk. Sectiune de vanzari nu vom avea?

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Comment

Nu stiu sa-ti raspuns acum. Nu am nimic impotriva unei sectiuni de vanzari, dar se complica lucrurile vis-a-vis de noile cerinte pentru GDPR, care deja sunt aberante.

Comment

in sfarsit Tapatalk de cand asteptam

Sent from my iPad using Tapatalk

Comment

Working...
                          X